Od czytelników

1 / 2

Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 7

11.02.2017
autor: Przedszkole nr 7
Do tradycji Przedszkola nr 7 należy już coroczne organizowanie Balu Karnawałowego dla dzieci. W tym roku bal odbył się 8 lutego. 
W zabawie uczestniczyło 11 grup przedszkolnych, podzielonych na 2 tury: przedszkolaki młodsze i starsze. Tegoroczny bal przebiegał w scenerii cyrkowej areny.
Zabawę prowadziły animatorki wybrane z inicjatywy Rady Rodziców Magda Mielczarczyk i Agnieszka Dziedzic z Pracowni Rozwoju i Zabawy ,,MADU”. Dzieci we wspaniałych przebraniach prezentowały ulubione postacie bajkowe i filmowe. Po powitaniu wszyscy uczestnicy balu wyruszyli w muzyczną podróż m.in. do krainy owadów, ptaków przeplataną tanecznymi korowodami i zabawami ruchowymi z rekwizytami.
Dodatkowa atrakcją na sali balowej był automat do puszczania baniek mydlanych. Dzieciom dopisywał wspaniały humor i dobra kondycja.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Spotkanie z młodzieżą z Izraela w I LO (foto)

Spotkanie z młodzieżą z Izraela w I LO (foto)

Żydzi i Polacy – to temat wielokrotnie poruszany w naszym społeczeństwie, temat nierzadko drażliwy, który stworzył wiele stereotypów. Żydzi byli i zawsze będą częścią naszej historii. Dlatego po raz kolejny społeczność I LO im. C.K. Norwida spotkała się z młodzieżą z Izraela.
zobacz więcej
IV Dzień Wolności (foto)

IV Dzień Wolności (foto)

11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się 4. Dzień Wolności. Ponownie w tym dniu uczniowie i nauczyciele wyróżniali się biało-czerwonymi strojami, dodali biało-czerwone kokardki do ubrań bądź wpinki z symbolami narodowymi. 
zobacz więcej
List nauczycieli Gimnazjum nr 2 do burmistrza

List nauczycieli Gimnazjum nr 2 do burmistrza

Szanowny Panie Burmistrzu.
Dziękujemy Panu za udział w zorganizowanej przez nas debacie społecznej, dotyczącej przekształcenia Gimnazjum nr 2 w  Szkołę Podstawową nr 4  ze wszystkimi oddziałami.
zobacz więcej
Burmistrz odpowiada nauczycielom Gimnazjum nr 2

Burmistrz odpowiada nauczycielom Gimnazjum nr 2

Szanowni Państwo
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
Dobro ucznia w szkole było, jest i będzie priorytetem polityki oświatowej Gminy Wyszków. Wysoka jakość edukacji, wychowania, bezpieczeństwo i możliwość rozwijania pasji i talentów, ale także równe szanse dla wszystkich uczniów w naszych szkołach to wartości, które cenimy i realizujemy od lat. Także reformę edukacji wdrażamy w duchu tych wartości. Właśnie otrzymaliśmy pozytywną opinię Kuratorium Oświaty o zreformowanej sieci i obwodach gminnych szkół.
zobacz więcej
Bricomarche-1
mrówka - nowe godziny
mrówka - nowe godziny