Advertisement 
Znamy uczestników „Supertalentu”

Kultura

Znamy uczestników „Supertalentu”

23.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
5 lutego odbędzie się gala finałowa konkursu „Supertalent Wyszkowa”. Wiadomo już, kto będzie ubiegał się o ten tytuł.
Przypomnijmy, że do tegorocznej, siódmej już edycji konkursu zgłosiło się 59 osób i zespołów, najwięcej w kategorii wokalnej. O nagrody ubiegać będą się także instrumentaliści, recytatorzy, chórzyści i tancerze (na fot. ubiegłoroczni finaliści). Eliminacje odbyły się w niedzielę 22 stycznia.
Za dwa tygodnie w kategorii chórów i zespołów wokalnych usłyszymy Klub Seniora „Niezapominajki”. Grą na instrumentach popiszą się: Michał Murza, Jakub Rudnik i Maciej Mróz, Jerzy Święch, Kamil Hartman, Andrzej Eychler. Zaprezentuje się też dwóch recytatorów: Oliwier Ciskowski i Maksymilian Martyna. Zobaczymy dwa układy taneczne: Zuzanny Jackowskiej i Weroniki Uchal oraz Weroniki Chodkowskiej.
Największą konkurencję będą mieli wokaliści, których podzielono na dwie kategorie wiekowe. W kategorii do lat 16 wystąpią: Alicja Szczesna, Jakub Rychlicki, Oskar Pakieła, Michał Bloch, Wiktoria Kukwa, Julia Antoniak, Wiktoria Bednarczyk, Damian Ordak, Katarzyna Dudkiewicz, Ewa i Julia Antoniak. W kategorii powyżej 16 lat usłyszymy: Weronikę Getkę, Ernesta Bereskiego, Izabelę Abramczyk, Weronikę Podporę, Bartłomieja Łaskiego, Natalię Ogrodnik.
Gala finałowa odbędzie się w niedzielę 5 lutego o godz. 17. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie WOK „Hutnik”.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Zitcom