Zespół Wyszków ogłosił nabór (foto)

Kultura

Zespół Wyszków ogłosił nabór (foto)

10.10.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Trzy piękne koncerty dla uczniów szkół z terenu gminy Wyszków i przedszkolaków dał, w poniedziałek 8 października, w WOK „Hutnik”  Zespół Pieśni i Tańca „Wyszków” ”, działający przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach. Zaprezentował się nie tylko w repertuarze ludowym, ale i w tańcu współczesnym. Koncerty były zaproszeniem do wstępowania do zespołu i rozpoczęcia przygody z tańcem. W ten sposób rozpoczął się nabór do zespołu.  
 
„ZPiT „Wyszków” to 50 osobowa grupa młodych zapaleńców i entuzjastów tańca ludowego i nie tylko ludowego. W naszym programie mamy również minispektakle taneczno-teatralne, oparte na technice tańca jazz i contemporary. Zajęcia opierają się na technice tańca klasycznego oraz warsztatów z hip-hopu, tak, aby nasi tancerze byli wszechstronni. W naszym programie mamy również zajęcia wokalne, w których nasza młodzież rozwija swoje zainteresowania.
Jeśli marzysz o karierze tanecznej, chciałbyś występować na scenie, poznać nowych ludzi, z którymi możesz zaprzyjaźnić się na całe życie, poznawać nowe style taneczne, wyrażać się przez śpiew lub taniec, to nasz zespół jest miejscem dla Ciebie” – czytamy w ulotce rozdawanej przed koncertem.
- Jeśli ktoś chciałby rozpocząć swoją przygodę z tańcem – serdecznie zapraszamy. Będziemy robić różne obozy, mamy dużo koncertów, będziemy wyjeżdżać za granicę. Myślę, że warto, przemyślcie to – zachęcał dzieci i młodzież Bartosz Wójcik, instruktor tańca i choreograf zespołu. 
Młoda publiczność, początkowo bardzo rozgadana, ucichła, oglądając barwny, dynamiczny występ. Artystów nagradzała głośnymi brawami.
Zajęcia zespołu odbywają się w szkole w Leszczydole-Nowinach (ul. Szkolna 26, tel. 29 679-14-66 lub 661-287-455) we wtorki: grupa najmłodsza – w godz. 15.30-16.30, grupa średnia – w godz. 16.30-18.00 grupa najstarsza w godz. 18.00-19.30. 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan