Żegnamy przedszkole, myślimy już o szkole (foto)

Kultura

Żegnamy przedszkole, myślimy już o szkole (foto)

18.06.2019
autor: Elżbieta Borzymek
Grupa 6-latków „Misie” uroczyście pożegnała się 14 czerwca z Przedszkolem nr 1, które przez 4 lata, jak śpiewały dzieci, było ich drugim domem.
 
Rozpoczęły wspaniale – dostojnym polonezem. Śpiewając, recytując, tańcząc odbyły podróż przez 4 lata spędzone w przedszkolu. 
 
„Będzie trochę śmiechu, będzie trochę łez, 
ale się nie martwcie, bo w życiu już tak jest 
coś się zaczęło, coś się skończyło. 
Najważniejsze, że razem nam dobrze było”
 
– zapowiedziały, zwracając się do siedzących na widowni rodziców. Ci, z dumą patrzyli na swoje dzieci, nie szczędzili oklasków, ale też próbowali zatrzymać te niepowtarzalne chwile, filmując telefonami występy dzieci. A one rzeczywiście udowodniły, że są przygotowane, by od września pójść do szkoły. Mimo tremy, stresu i tropikalnej temperatury, perfekcyjnie odgrywały swoje role, prezentując talenty artystyczne i... językowe. Gdy śpiewały i mówiły po angielsku, świetnie przy tym się bawiły. 
 
„Było nam tu dobrze, bezpiecznie.
Za co dziękujemy bardzo serdecznie”

– zwróciły się do swoich wychowawczyń Anny Żemły i Jolanty Karp, dyr. Katarzyny Sadkowskiej, nauczycielek języka angielskiego – Urszuli Wielgolewskiej, rytmiki – Jolanty Wiśniewskiej i religii – Lucyny Świercz oraz logopedy Dagmary Wykowskie i opiekującej się nimi na co dzień pani Ani Bazyl i oczywiście niezawodnych rodziców.   
Nie kryły, że żal im żegnać się przedszkolem, ale jednocześnie myślą już o szkole. 
– Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te lata z uśmiechem na twarzy – mówiła wychowawczyni Anna Żemła. – Życzymy wam samych sukcesów w nauce, abyście były dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Gratulujemy rodzicom tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci. 
Bohaterowie dnia dostali dyplomy, książki i granatowe birety – na znak, że są absolwentami przedszkola, a ich panie kwiaty, podziękowania i serdeczne uściski. Łza zakręciła się w niejednym oku. A na koniec był pyszny tort.
Fotobudka Star - 728x90
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom