Wyszkowska Atlantyda zaprasza

Kultura

Wyszkowska Atlantyda zaprasza

19.09.2016
autor: Redakcja
Biblioteka miejska zaprasza na IV spotkanie Grupy Historycznego Reagowania „Wyszkowska Atlantyda”: we wtorek 20 września o godz. 18, w czytelni naukowej (II piętro).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Chcą zostać Supertalentami

Chcą zostać Supertalentami

Do konkursu Supertalent zgłosiło się 59 osób i zespołów, najwięcej w kategorii wokalnej. O nagrody ubiegać będą się także: instrumentaliści, recytatorzy, chórzyści, tancerze. W ostatniej kategorii zobaczymy m.in. występ uczniów klasy policyjnej. 
zobacz więcej
Grupa wokalna I wraca ze Złotym Tulipanem

Grupa wokalna I wraca ze Złotym Tulipanem

W kwietniu i maju w Domu Kultury „Kolorowa” w Ursusie odbywała się już XV edycja konkurs piosenkarskiego „Tulipanada”. W kilkuetapowych eliminacjach przesłuchano ponad 400 wokalistów z całej Polski, w czterech kategoriach wiekowych i dwóch rodzajowych, tj. soliści i zespoły wokalne. „Grupa Wokalna I” z Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, przygotowywana przez trenerkę wokalną Irenę Zdunek, z sukcesem przechodziła do kolejnych etapów rywalizacji. Zwieńczeniem konkursu była uroczysta gala, która odbyła się 24 maja w Domu Kultury „Kolorowa”.
zobacz więcej
Przedsprzedaż biletów na film Vegi

Przedsprzedaż biletów na film Vegi

Od 22 sierpnia wyszkowskie kino będzie prowadziło zapisy na budzący kontrowersje najnowszy film Patryka Vegi „Polityka”. Film wejdzie na ekrany 4 września, od tego dnia będzie go można oglądać również w Hutniku: 6 – 8, 10 – 15, 17 – 19 września godz. 17.45 i 20.15, poniedziałki 9 i 16 września godz. 16.30.
zobacz więcej
Wieczór pełen miłości (foto)

Wieczór pełen miłości (foto)

Najpiękniejsze duety miłosne z operetek, musicali oraz niezapomniane przeboje z okresu międzywojennego i piosenki francuskiej 8 października zaśpiewali w „Hutniku” Magdalena Zakrzewska – sopran i Wojciech Bardowski – baryton. Na koncert zaprosił seniorów Klub Przyjaciół Wyszkowa.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom