W Wyszkowie zagra Lao Che

Kultura

W Wyszkowie zagra Lao Che

26.08.2016
autor: Redakcja
Zespół Lao Che wystąpi w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” 20 listopada. Bilety w cenie 48 zł można nabywać w kasie ośrodka.
Lao Che to płocki zespół założony w 1999 r. Znakiem rozpoznawczym muzyków są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta ”Dzieciom”.
Choć tytuł najnowszego wydawnictwa nawiązuje do Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu. To najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty „Dzieciom” zajął się Piotr „Emade” Waglewski. 
Zespól jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. „Złoty Baczek” 2006, „Mateusz” Trójki za płytę „Gospel”, Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Ciechowskiego, „Gwarancje Kultury” TVP Kultura, Srebrny Krzyż Zasługi od prezydenta Bronisława Komorowskiego, Fryderyk w kategorii Najlepsza płyta rock, metal, punk w 2016 r.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku