W weekend świąteczny kiermasz

Kultura

W weekend świąteczny kiermasz

07.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyjątkowe ozdoby choinkowe, świąteczne stroiki i pierniki, artystyczne rękodzieło będą cieszyły oczy podczas Świątecznego Kiermaszu Artystycznego - już w najbliższy weekend w centrum handlowym „Galeo”.
Organizowane przez WOK „Hutnik” kiermasze z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku zdecydowano więc o przeniesieniu wydarzenia do zakupowego centrum Wyszkowa. Wystawcy niemal od razu zarezerwowali wszystkie miejsca.
Kiermasz odbędzie się w sobotę i niedzielę, 10 i 11 grudnia. Początek o godz. 11.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Czternasty wieczór kolęd (foto)

Czternasty wieczór kolęd (foto)

Są w naszym mieście wydarzenia, których nie można nie zauważyć i nie docenić. Z pewnością należy do nich Wieczór Kolęd i Pastorałek w parafii św. Rodziny. Odbył się już po raz czternasty. We wszystkich występowała rodzina Gołdysów i wszystkie prowadziła Danuta Deptuła. Ks. proboszcz Kazimierz Wądołowski zawsze ma upominki dla występujących.
zobacz więcej
Norwid i Herbert o wolności (foto)

Norwid i Herbert o wolności (foto)

XVII Konkurs Recytatorski Twórczości C.K. Norwida, zorganizowany przez I LO im. C.K. Norwida, odbył się 8 listopada w WOK Hutnik. W tym roku wprowadzono kilka nowości. – 100-lecie odzyskania niepodległości postanowiliśmy zaznaczyć, określając temat dzisiejszych recytacji, a temat ten brzmi wolność – podkreśliła organizująca konkurs Marzena Deluga, nauczycielka języka polskiego. – Wystąpienia dzisiejszych recytatorów przyjmą formę dialogu między Cyprianem Norwidem, spóźnionym romantykiem, ale jednocześnie myślicielem wybiegającym znacznie poza ramy swej epoki oraz Zbigniewem Herbertem, niepokornym twórcą XX wieku (mija 20 lat od jego śmierci - EB). Interesujący wykład o Norwidzie wygłosił dr hab. Tomasz Korpysz. Nagrodę specjalną – statuetkę Norwida, przyznawaną po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Norwida, otrzymał Kacper Piątek z Zespołu Szkół nr 3, laureat także I miejsca.
zobacz więcej
Do kina na szkołę uwodzenia zaprasza Czesław M.

Do kina na szkołę uwodzenia zaprasza Czesław M.

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” – to najnowszy film, który od 21 października można oglądać w wyszkowskim kinie. Kolejny tydzień wyświetlane będzie również „Sekretne życie zwierzaków domowych”.
zobacz więcej
Teatr Bolszoj w Wyszkowie

Teatr Bolszoj w Wyszkowie

Po raz pierwszy w wyszkowskim kinie będzie można zobaczyć retransmisję spektaklu baletowego „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego w choreografii Jurija Grigorowicza i wykonaniu tancerzy moskiewskiego Teatru Bolszoj: 17 grudnia godz. 13.
zobacz więcej
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020
Mrówka - styczeń - luty 2020