W kinie Gnomeo, Julia i kobieta sukcesu

Kultura

W kinie Gnomeo, Julia i kobieta sukcesu

03.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do wyszkowskiego kina powracają, w nowej odsłonie, bohaterowie filmu animowanego Gnomeo i Julia. Zaprasza też Mańka – bohaterka nowej polskiej komedii romantycznej. Późnym wieczorem wciąż można oglądać film „Pitbull. Ostatni pies”.
 
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali: 6 – 13 kwietnia godz. 16 (2D, dubbing)
USA, Wielka Brytania 2018, reżyseria: John Stevenson, animacja, familijny.
Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.
Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.
 
Kobieta sukcesu: 6 – 8 i 10 – 13 kwietnia godz. 18
Polska 2018, reżyseria: Robert Wichrowski, obsada: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, komedia romantyczna, czas trwania: 105 minut.
Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.
 
Pitbull. Ostatni pies: 6 – 8 i 10 – 13 kwietnia godz. 20
Polska 2018, reżyseria: Władysław Pasikowski, obsada: Marcin Dorociński Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Agnieszka Kawiorska, Artur Szpilka, Katarzyna Nosowska, sensacyjny, czas trwania: 123 minuty.
Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To mistrzostwo, to coś pięknego (foto)

To mistrzostwo, to coś pięknego (foto)

Jubileuszowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek” zauroczył widzów, którzy nie szczędzili braw, a po występie gratulacji i podziękowań. Na scenie przez cały czas było barwnie, najczęściej wesoło, ale chwilami też refleksyjnie i wzruszająco. – Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu artystycznego tego zespołu – mówił po koncercie burmistrz Grzegorz Nowosielski.
zobacz więcej
Biblioteczny wehikuł czasu (foto)

Biblioteczny wehikuł czasu (foto)

Biblioteka miejska zabrała najmłodszych czytelników do Bibliotecznego Wehikułu Czasu. Zajęcia odbywają się przez całe ferie. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem, lista chętnych zapełniła się bardzo szybko.
zobacz więcej
Rosną nowe, zdolne tancerki (foto)

Rosną nowe, zdolne tancerki (foto)

Coroczny pokaz najmłodszych tancerek, które uczestniczą w WOK Hutnik w zajęciach pięciu grup przygotowawczych Rewii Dziecięcej „Sylaba”, odbył się 20 czerwca. Wraz z najmłodszymi adeptkami tańca wystąpiły bardziej doświadczone tancerki Sylaby oraz wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek. – Rosną nowe, zdolne dziewczynki i o przyszłość Sylaby można być spokojnym – zauważyła prowadząca koncert.
zobacz więcej
Koncert Studia Piosenki Ireny Zdunek (foto)

Koncert Studia Piosenki Ireny Zdunek (foto)

27 wokalistów, w tym 5 płci męskiej, śpiewających w Studiu Piosenki Ireny Zdunek wystąpiło 24 maja na scenie WOK „Hutnik”. Był to koncert przeznaczony głównie dla najbliższych wokalistów. - Dla nich to olbrzymie przeżycie, bo najgorzej jest występować dla rodziny, wiem coś o tym – powiedziała prowadząca koncert Irena Zdunek.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną