W kinie fantastyka

Kultura

W kinie fantastyka

27.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od 25 sierpnia w wyszkowskim kinie można oglądać nowe dzieło Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Przez kolejny tydzień najmłodszych widzów kino zaprasza na „Gang Wiewióra 2”.
 
Valerian i Miasto Tysiąca Planet: 25 – 31 sierpnia, godz. 19 (3D, dubbing)
Francja, USA 2017, reżyseria: Luc Besson, akcja, sci-fi, czas trwania: 137 minut.
Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.
 
Gang Wiewióra 2: 18 – 31 sierpnia godz. 15.30 (2D, dubbing), 17.15 (3D, dubbing)
Kanada, USA, Korea Południowa 2017, reżyseria: Cal Brunker, animacja, przygodowy, komedia
W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w park rozrywki. Zwierzaki wiedzą, czym to pachnie: to tak, jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku