U nas kupicie bilety na Paranienormalnych!

Kultura

U nas kupicie bilety na Paranienormalnych!

15.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
17 grudnia do Wyszkowa przyjadą Paranienormalni. Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów zaprasza na swój program „Pierwiastek z trzech”: hala sportowa WOSiR, godz. 15.30. Będzie to już ostatnia okazja do zobaczenia Paranienormalnych na żywo, ponieważ panowie postanowili zawiesić działalność.
„Pierwiastek z trzech” to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Łączy nowe perypetie znanych bohaterów z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do spraw bieżących. Żaden z aktualnych tematów społecznych nie umknie Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport - zostaną przedstawione w niezwykłym, paranienormalnym świetle. Nie zabraknie tych, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani - Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.
17 grudnia Paranienormalni wystąpią ostatni raz przed zawieszeniem działalności, w Wyszkowie o godz. 15.30, cztery godziny później w Płońsku. Bilety (miejsca na trybunach, cena – 65 zł) na to wyjątkowe wydarzenie można nabyć w redakcji Nowego Wyszkowiaka, ul. Pułtuska 20 B (tel. 29 74 306 95). Zapraszamy!
Sprzedaż biletów odbywa się również przez stronę www.kabaretowebilety.pl, rezerwacje grupowe: 48 37-99-525 lub 519-770-303.
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość