Spektakl dla dzieci

Kultura

Spektakl dla dzieci

20.11.2019
autor:
Krakowskie Biuro Promocji Kultury i WOK Hutnik zapraszają na spektakl „Jak Adaś uratował święta”: 7 grudnia, godz. 17, bilety w cenie 8 zł do nabycia w kasie ośrodka.
 
Spektakl opowiada o dalekiej przyszłości. O czasach, w których ludzie zapomnieli o świętach. Żyją w ciągłym pośpiechu i nikt już nie pamięta o świątecznych tradycjach. Mały Adaś najczęściej siedzi sam w domu. Nie ma zabawek, tylko telefon, który jest całym jego światem. Któregoś dnia dostaje od swojego zapracowanego taty zabawkę – pluszowego starego misia o imieniu Misia. Nowy towarzysz chłopca wprowadza w jego życie dużo radości.
Podczas zabawy bohaterowie znajdują tajemniczy list. Okazuje się, że został on napisany przez świętego Mikołaja, który przewidział, że przyjdą czasy, w których wszyscy zapomną o nim i o świętach. Święty prosi w liście, żeby osoba, która przeczyta jego słowa, użyła magicznego zaklęcia, dzięki któremu będą mogli się spotkać.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ptaki mówią

Ptaki mówią

Iwona Ostrowska (w Wyszkowia bardziej znana jako Iwona Dyl) zaprasza na swoją wystawę malarstwa „Ptaki mówią”. Jej obrazom jakby głosu użyczy Grzegorz Pikora, podobnie jak malarka absolwent wyszkowskiego liceum, współautor (wraz z Adamem Rosłońcem) powieści „Strzały spod pierzyny” i „Dzieciożerca”). - Obrazy z tekstem układają się w książkę, którą można dowolnie czytać jak śpiew ptaków – uważa malarka. Wernisaż 10 listopada o godz. 18.00 w WOK Hutnik.
zobacz więcej
W zespole „Wyszkowiacy” śpiewacy fajni są (foto)

W zespole „Wyszkowiacy” śpiewacy fajni są (foto)

Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy”, działający przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Puszczy Białej i Kamienieckiej, świętuje 25-lecie istnienia. Jubileuszowa uroczystość, pod honorowym patronatem Burmistrza Wyszkowa, odbyła się w sobotę 21 października w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Wystąpi zespół Wojska Polskiego

Wystąpi zespół Wojska Polskiego

21 marca na hali WOSiR, tradycyjnie już, wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, którego koncerty zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem. Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie WOK „Hutnik” od 7 marca.
zobacz więcej
Wiktor Zborowski w bibliotece (foto)

Wiktor Zborowski w bibliotece (foto)

Gościem miejskiej biblioteki w sobotę 29 października był Wiktor Zborowski - aktor teatralny, filmowy, radiowy i dubbingowy, odtwórca roli Longinusa Podbipięty w filmie Jerzego Hoffmana „Ogniem i mieczem”. W związku z trwającym Rokiem Henryka Sienkiewicza czytał, co oczywiste, fragmenty powieści Sienkiewicza, a także odpowiadał na liczne pytania publiczności.
zobacz więcej
Zitcom

Najczęściej komentowane