Sound’n’Grace dla wyszkowian i Jana Pawła II (foto)

Kultura

Sound’n’Grace dla wyszkowian i Jana Pawła II (foto)

17.10.2018
autor: Elżbieta Borzymek
Piękne chwile, stanowczo zbyt krótkie, przeżyli uczestnicy koncertu zespołu Sound’n’Grace. Kaplica przy Sanktuarium św. Rodziny wieczorem 16 października nie mogła pomieścić wszystkich sympatyków chóru. Koncert odbył się w dniu 40. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. – Razem stworzyliśmy taki piękny pomnik Janowi Pawłowi II – podsumował koncert ks. proboszcz. – Dziękujemy bardzo za to, że nie tylko tutaj, u nas, ale w całym kraju wasze piosenki dostarczają dobrych wartości – zwrócił się do artystów.
 
Chór Sound’n’Grace, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk, wykonał kilka największych swoich przebojów, od pierwszych taktów porywając widzów – w bardzo różnym wieku, od kilkulatków po seniorów. Wszyscy, najmłodsze dzieci zaproszone na scen, z artystami, śpiewali refreny „Dachu” czy „Idealnie”. 
- Koncert dał nam bardo dużo dobrych emocji, dobrych wrażeń, dobrych uczuć. Dzięki niemu będzie ten wieczór piękniejszy, ale nie tylko ten wieczór. Wszyscy czujemy niedosyt i chyba o to też chodziło – słowa ks. proboszcza Kazimierza Wądołowskiego poparła burza oklasków. – Zachęciliście do śpiewu, do pozytywnych wartości. Bardzo serdecznie wam za to dziękujemy – zwrócił się do członków zespołu. – Dziękujemy, że przyjechaliście do nas, chcieliście być razem z nami. Dobrze się złożyło, że to akurat 16 października. Razem stworzyliśmy taki piękny pomnik Janowi Pawłowi II. On bardzo lubił młodzież i myślę, że to dzisiejsze spotkanie na pewno by mu się podobało. Dziękujemy, dziękujemy bardzo za to, że nie tylko tutaj, u nas, ale w całym kraju wasze piosenki dostarczają dobrych wartości. O wartości trzeba się troszczyć, dbać o nie i o to też zabiegał Jana Paweł II. Zachęcam wszystkich młodych, aby tymi wartościami żyli, żeby od siebie wymagać. A wasze piosenki też o tym mówią.
Zamiast kwiatka wszyscy wokaliści dostali na pamiątkę albumy o parafii św. Rodziny, Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki, założyciele i liderzy zespołu, postacie Jezusa, wyrzeźbione w drewnie przez ks. proboszcza i ks. Włodzimierza, a menadżerka Katarzyna Chrzanowska – drewnianą kapliczkę. 
Widzowie nie chcieli rozstać się z zespołem, który na pożegnanie, spełniając prośbę swoich fanów, zaśpiewał jeszcze raz „Dach”.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan