Przegląd niepełnosprawnych (foto)

Kultura

Przegląd niepełnosprawnych (foto)

24.09.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Taniec, śpiew, kabaret, utwory instrumentalne i fantastyczne przedstawienia teatralne można było obejrzeć podczas IV Przeglądu Form Artystycznych Osób z Niepełnosprawnościami.
Na przegląd zaprosili: wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztaty Terapii Zajęciowej i WOK „Hutnik”. - W dzisiejszym przeglądzie weźmie udział ponad 80 osób niepełnosprawnych – zapowiedział kier. WTZ Marek Rosłoniec. - Na scenie nie zobaczycie jednak niepełnosprawnych. Zobaczycie ich przez pryzmat talentów, możliwości, które tkwią w każdym z nas. 
Zaprezentowali się przedstawiciele 10 placówek: Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wyszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy „Soteria” w Wyszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowi Maz., Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy „Drogowskaz” w Wyszkowie, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy nr 3 w Tłuszczu, Domu Pomocy Społecznej w Niegowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Makowie Maz. oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku. Był taniec, śpiew, kabaret, utwory instrumentalne i fantastyczne przedstawienia teatralne.
Koncert poprowadzili instruktorka WTZ Anna Mielczarczyk i uczestnik WTZ Adam Łoziński.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.41% (207 głosów)
30.40% (294 głosów)
7.24% (70 głosów)
8.17% (79 głosów)
32.78% (317 głosów)