Przegląd niepełnosprawnych (foto)

Kultura

Przegląd niepełnosprawnych (foto)

24.09.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Taniec, śpiew, kabaret, utwory instrumentalne i fantastyczne przedstawienia teatralne można było obejrzeć podczas IV Przeglądu Form Artystycznych Osób z Niepełnosprawnościami.
Na przegląd zaprosili: wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztaty Terapii Zajęciowej i WOK „Hutnik”. - W dzisiejszym przeglądzie weźmie udział ponad 80 osób niepełnosprawnych – zapowiedział kier. WTZ Marek Rosłoniec. - Na scenie nie zobaczycie jednak niepełnosprawnych. Zobaczycie ich przez pryzmat talentów, możliwości, które tkwią w każdym z nas. 
Zaprezentowali się przedstawiciele 10 placówek: Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wyszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy „Soteria” w Wyszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowi Maz., Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy „Drogowskaz” w Wyszkowie, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy nr 3 w Tłuszczu, Domu Pomocy Społecznej w Niegowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Makowie Maz. oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku. Był taniec, śpiew, kabaret, utwory instrumentalne i fantastyczne przedstawienia teatralne.
Koncert poprowadzili instruktorka WTZ Anna Mielczarczyk i uczestnik WTZ Adam Łoziński.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom