Przedszkolne kolędowanie (foto)

Kultura

Przedszkolne kolędowanie (foto)

10.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu najmłodszych można było usłyszeć w środę 9 stycznia podczas Wieczoru Kolęd i Pastorałek, na który Przedszkole nr 9 zaprosiło już po raz czternasty.
Wyjątkowa atmosfera świąt Bożego Narodzenia obecna jest jeszcze w wielu polskich domach. W naszej tradycji mamy wiele pięknych kolęd, a słuchanie ich w wykonaniu najmłodszych wyszkowian jest naprawdę wielką radością. Maluchy zaśpiewały m.in. „Cichą noc”, „Lulajże Jezuniu”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Dzisiaj w Betlejem”.
Za kultywowanie tradycji rodzicom serdecznie podziękowała dyrektor przedszkola Ewa Karpińska. – W żadnym przedszkolu dzieci nie śpiewają kolęd tak pięknie, jak w naszym – pochwaliła małych wykonawców.
Dzieci zaprezentowały się ze starszym i młodszym rodzeństwem, absolwentami przedszkola i przyszłymi przedszkolakami. Wystąpili: Antek z siostrą Olą, Weronika i Wiktoria oraz Karolcia z bratem Antkiem z grupy Tygryski, Julia, Natalia i Ola z grupy Biedronki, Janek z bratem Kubą i Piotruś z siostrą z grupy Żabki, siostry Lila z grupy Jagódki i Michalinka ze Smerfów, Zuzia z grupy Smerfy, Julka z siostrą Olą z grupy Misie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom