Advertisement 
Premierowo „Na układy nie ma rady”

Kultura

Premierowo „Na układy nie ma rady”

07.09.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od 8 września w wyszkowskim kinie, podobnie jak w całej Polsce, będzie można oglądać najnowszą polską komedię „Na układy nie ma rady”. Najmłodszych kino zaprasza na film animowany „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”.

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film: 8 – 14 września, godz. 16.15 (2D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: David Soren, animacja, komedia, czas trwania: 89 minut
George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc, George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem znanym jako „Kapitan Majtas”. Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem – rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku, a raczej na gumce od majtek.
 
Na układy nie ma rady: 8 – 10 i 12 – 14 września godz. 18 i 20, 15 - 17 i 19 – 21 września godz. 19, premiera!
Polska 2017, reżyseria: Krzysztof Rurka, komedia obyczajowa, obsada: Grzegorz Małecki Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Jan Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Piotr Polk, Magda Modra, Aldona Orman.
Gwiazda hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „Po prostu przyjaźń” Grzegorz Małecki w przezabawnej komedii o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. Autorem zdjęć „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”.
Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany, w tym wymarzone wakacje na Kanarach, zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…
 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Sylaba wicemistrzem świata (foto)

Sylaba wicemistrzem świata (foto)

Wyszkowskiej Rewii Dziecięcej „Sylaba” zdarzało się już przywozić nagrody w różnych konkursów krajowych i zagranicznych. Nigdy wcześniej jednak nie podjęto próby udziału w konkursie rangi Mistrzostw Świata pod banderą światowego związku tanecznego. Do ubiegłej niedzieli. 1 października ze zorganizowanych w Warszawie Mistrzostw Świata i Europy World Artistic Dance Federation „Sylaba” przywiozła Wicemistrzostwo Świata!
zobacz więcej
Nagroda dla najlepszego kina (foto)

Nagroda dla najlepszego kina (foto)

2 grudnia w Teatrze Syrena, podczas uroczystej gali, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” otrzymał wyróżnienie dla Najlepszego Kina za „perfekcyjnie przeprowadzony pokaz filmów z 10. edycji Grand OFF”. Zauważone zostały również pozostałe działania ośrodka na rzecz filmu na różnych płaszczyznach. Statuetkę, z rąk dyrektora Grand OFF i prezesa Fundacji Cinema Art Witolda Kona odebrał ryrektor WOK „Hutnik” Mariusz Kowalski.
zobacz więcej
Biblioteka zaprasza na Andersenadę

Biblioteka zaprasza na Andersenadę

Na kolejną Andersenadę Biblioteka Miejska zaprasza w piątek 13 kwietnia o godz. 18.30.
zobacz więcej
Główna nagroda w ogólnopolskim konkursie (foto)

Główna nagroda w ogólnopolskim konkursie (foto)

Zespół z klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach zdobył nagrodę główną w kategorii klas I-III na Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar. Odbył się on w Pułtusku 25 maja i nosił tytuł „W Sześciu Strunach Zaklęta Muzyka”.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom