Pan Hilary wznawia zajęcia

Kultura

Pan Hilary wznawia zajęcia

04.09.2020
autor:
Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza na zajęcia z malarstwa i nauki gry na pianinie.
 
Malarstwo dla dzieci
Dzieci w wieku 6-10 lat AU Pan Hilary zapraszamy na zajęcia malarstwa. Pod okiem doświadczonej i przemiłej instruktorki Ireny Filipowicz dzieciaki rozwiną wrażliwość, poczucie piękna i estetyki. Poznają zasady łączenia barw, perspektywy w rysunku i malarstwie, dzieła wybitnych artystów. Zajęcia (od 16 września) w środy w godz. 16-17.
 
Malarstwo dla dorosłych
Przepiękne obrazy w ubiegłym roku szkolnym tworzyły, pod okiem artystki malarki Iwony Ostrowskiej, uczestniczki zajęć malarstwa w Akademii Umiejętności Pan Hilary. Zajęcia zostaną wznowione 9 września. Akademia zaprasza młodzież szkół średnich (zajęcia w środy w godz. 17 - 18.30) i dorosłych (w godz. 18.45 - 20.15). Rozwiniecie swój talent pod okiem uznanej malarki i świetnego pedagoga, poznacie wiele malarskich technik, poszerzycie swoją wiedzę o sztuce oraz miło spędzicie czas.
 
Nauka gry na pianinie
Dzieci, młodzież i dorosłych Pan Hilary zaprasza na zajęcia gry na pianinie, które poprowadzi Daria Popławska, absolwentka Wyższej Szkoły Muzycznej ze specjalizacją nauczyciel muzyki. Mimo młodego wieku, pani Daria ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, ale też jako chórzystka. Zajęcia obejmować będą naukę gry na fortepianie, kształcenie słuchu (zapisywanie dźwięków z wyobraźni, czytania nut, kształcenie słuchu muzycznego), zasady muzyki (zapis nutowy, zjawiska w muzyce). Zajęcia ruszają od 1 października we wtorki i czwartki od godz. 14. 
***
Zapisy i informacje: 531-931-200, akademiapanhilary@gmail.com.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość