Palinocka z Kochankiem (foto)

Kultura

Palinocka z Kochankiem (foto)

24.06.2018
autor: Maciej Kowalski
Zespół Nocny Kochanek był gwiazdą Palinocki 2018, która odbyła się w sobotę w wyszkowskim parku.

Zanim jednak "kochankowie" pojawili się na scenie publiczność mogła zobaczyć dwie inne grupy. Najpierw wystąpiła wyszkowska kapela NukeFall, której set oglądało kilkudziesięciu widzów. A szkoda, bo nasz zespół zagrał całkiem niezły koncert, mieszając swoje utwory ze znanymi coverami.
Po wyszkowianach na scenie zainstalowali się Ślązacy z zespołu Pogoria. I znów szkoda, że publiczność była nieliczna. Grupa grająca muzykę z pogranicza rocka, punku i ska, dodatkowo wspomagana przez sekcję dętą zanotowała dobry występ.
Na całe szczęście podczas występu Nocnego Kochanka problemów z frekwencją nie było. Zespół od wielu miesięcy jest w świetnej formie, a koncerty grane są na bardzo wysokim poziomie. Nie inaczej było w Wyszkowie. Grupa zagrała większość materiału z pierwszych dwóch płyt "Hewi Metal" i "Zdrajcy Metalu", a dodatkowo usłyszeliśmy (większość po raz pierwszy) utwór "Dr Ongal" z zapowiadanej na wrzesień nowej płyty.
Szkoda tylko, że zabrakło ostatniego hitu Nocnego Kochanka "Tribjut" (cover Tenacius D). Półtoragodzinny koncert usatysfakcjonował jednak publiczność i po wspólnym odśpiewaniu "hitu z kreskówki", czyli utworu "Minerał Fiutta" około 23.00, zakończył się.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan