Palinocka z Kochankiem (foto)

Kultura

Palinocka z Kochankiem (foto)

24.06.2018
autor: Maciej Kowalski
Zespół Nocny Kochanek był gwiazdą Palinocki 2018, która odbyła się w sobotę w wyszkowskim parku.

Zanim jednak "kochankowie" pojawili się na scenie publiczność mogła zobaczyć dwie inne grupy. Najpierw wystąpiła wyszkowska kapela NukeFall, której set oglądało kilkudziesięciu widzów. A szkoda, bo nasz zespół zagrał całkiem niezły koncert, mieszając swoje utwory ze znanymi coverami.
Po wyszkowianach na scenie zainstalowali się Ślązacy z zespołu Pogoria. I znów szkoda, że publiczność była nieliczna. Grupa grająca muzykę z pogranicza rocka, punku i ska, dodatkowo wspomagana przez sekcję dętą zanotowała dobry występ.
Na całe szczęście podczas występu Nocnego Kochanka problemów z frekwencją nie było. Zespół od wielu miesięcy jest w świetnej formie, a koncerty grane są na bardzo wysokim poziomie. Nie inaczej było w Wyszkowie. Grupa zagrała większość materiału z pierwszych dwóch płyt "Hewi Metal" i "Zdrajcy Metalu", a dodatkowo usłyszeliśmy (większość po raz pierwszy) utwór "Dr Ongal" z zapowiadanej na wrzesień nowej płyty.
Szkoda tylko, że zabrakło ostatniego hitu Nocnego Kochanka "Tribjut" (cover Tenacius D). Półtoragodzinny koncert usatysfakcjonował jednak publiczność i po wspólnym odśpiewaniu "hitu z kreskówki", czyli utworu "Minerał Fiutta" około 23.00, zakończył się.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku