Od piątku nowa komedia

Kultura

Od piątku nowa komedia

20.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W wyszkowskim kinie od 21 można będzie oglądać polsko – czeską komedię „Wszystko albo nic”, inspirowaną przygodami Bridget Jones. Poza tym nadal wyświetlany jest animowany „Ozzy” i cudowna baśń „Piękna i bestia”.
 
Ozzy: 21 – 27 kwietnia, godz. 16.00 (2D, dubbing)
Hiszpania, Kanada 2016, reżyseria: Alberto Rodriguez, animacja, familijny, przygodowy, czas trwania: 90 minut
Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych – Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.
 
Piękna i Bestia: 21 – 23 i 25 – 27 kwietnia, godz. 17.45 (2D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Bill Condon, fantasy, musical, romans, czas trwania: 129 minut,
Bella (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurycy (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belli, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Trybik (Ian McKellen), świecznik Płomyk (Ewan McGregor), czy miotełka Puf Puf (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurycy, chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego – Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belli.
 
Wszystko albo nic: 21 – 23 i 25 – 27 kwietnia, godz. 20
Czechy, Polska, Słowacja 2017, reżyseria: Marta Ferencová, obsada: Tatiana Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, komedia romantyczna, czas trwania: 107 minut
Pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová znana polskim widzom z miniserialu „Gorejący krzew” Agnieszki Holland oraz produkcji „Janosik. Prawdziwa historia”) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom