Nie tylko „Kobiety mafii”

Kultura

Nie tylko „Kobiety mafii”

16.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od piątku kino zaprasza na film animowany „Fernando” oraz love story „Każdego dnia”. Do 22 marca wyświetlane będą także „Kobiety mafii”, ale na ten film nie ma już biletów.
 
Fernando: 16 – 22 marca godz. 16 (2D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Carlos Saldanha, animacja, familijny, komedia, czas trwania: 106 minut.
„Fernando” to przygodowa komedia animowana, inspirowana słynną książką dla dzieci o byczku Fernando autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona, a zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: „Epoka lodowcowa” i „Rio”. Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia. W polskiej wersji językowej Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.
 
Każdego dnia: 16 – 18 i 20 – 22 marca godz. 18 (2D, napisy)
USA 2018, reżyseria: Michael Sucsy, romans, czas trwania: 95 minut.
Love story oparte na bestsellerowej powieści Davida Levithana, jednego z najpopularniejszych twórców literatury młodzieżowej. Za ekranizację odpowiada reżyser „I że cię nie opuszczę”.
16-letnia Rhiannon pragnie prawdziwej miłości, ale jej związek wystawiany jest na ciągłe próby. Wszystko zmienia się, gdy poznaje chłopaka, który dzieli się z nią niezwykłą tajemnicą. Nastolatek każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Nie ma wpływu na to, kim będzie nazajutrz, więc stara się nie pozostawiać po sobie śladu w życiorysach innych osób. Jego zasady przestają mieć jednak znaczenie, gdy poznaje Rhiannon. Młodych kochanków łączy niezwykle silne uczucie i przekonanie, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Mimo to, pod wpływem pewnych wydarzeń, zaczynają wątpić, czy wspólna przyszłość jest możliwa. Ich miłość jest bezgraniczna, lecz czy odważą się podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem?
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Plastyczny rok z sukcesami (foto)

Plastyczny rok z sukcesami (foto)

Bardzo tłoczno było na otwarciu wystawy prac uczniów koła plastycznego w WOK Hutnik, połączonym z zakończeniem roku szkolnego. Zajęcia ukończyło 113 osób, uczęszczało na nie 138. Na wystawie było co pokazać; znalazło się na niej m.in.: wiele dzieł wyszkowskich młodych talentów zauważonych i nagrodzonych, także na ogólnopolskich konkursach.
zobacz więcej
Sound’n’Grace dla wyszkowian i Jana Pawła II (foto)

Sound’n’Grace dla wyszkowian i Jana Pawła II (foto)

Piękne chwile, stanowczo zbyt krótkie, przeżyli uczestnicy koncertu zespołu Sound’n’Grace. Kaplica przy Sanktuarium św. Rodziny wieczorem 16 października nie mogła pomieścić wszystkich sympatyków chóru. Koncert odbył się w dniu 40. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. – Razem stworzyliśmy taki piękny pomnik Janowi Pawłowi II – podsumował koncert ks. proboszcz. – Dziękujemy bardzo za to, że nie tylko tutaj, u nas, ale w całym kraju wasze piosenki dostarczają dobrych wartości – zwrócił się do artystów.
zobacz więcej
NIEzwykła taneczna rodzina (foto)

NIEzwykła taneczna rodzina (foto)

Gdańsk ma słynną ulicę Mariacką, Kraków – Floriańską, Warszawa – Krakowskie Przedmieście, Zakopane – Krupówki. A Wyszków ma chyba najbardziej na świecie roztańczony deptak. Najnowszy program Deptaku Tanecznego „NIEzwykła rodzina” można było oglądać w ubiegłym tygodniu w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Po prostu „Krystyna Sienkiewicz” (foto)

Po prostu „Krystyna Sienkiewicz” (foto)

- Staramy się być biblioteką, która inspiruje – nawiązała do tegorocznego motta Tygodnia Biblioteki dyrektor wyszkowskiej książnicy Małgorzata Ślesik-Nasiadko, przedstawiając gości czwartkowego wieczoru, aktorkę Krystynę Sienkiewicz i szefową wydawnictwa Marginesy Hannę Grudzińską.  – Pretekstem do spotkania jest książka o niezwykłej osobie – uzupełniła Hanna Grudzińska. a książka jest biografią Krystyny Sienkiewicz.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku