Nie tylko „Kobiety mafii”

Kultura

Nie tylko „Kobiety mafii”

16.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od piątku kino zaprasza na film animowany „Fernando” oraz love story „Każdego dnia”. Do 22 marca wyświetlane będą także „Kobiety mafii”, ale na ten film nie ma już biletów.
 
Fernando: 16 – 22 marca godz. 16 (2D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Carlos Saldanha, animacja, familijny, komedia, czas trwania: 106 minut.
„Fernando” to przygodowa komedia animowana, inspirowana słynną książką dla dzieci o byczku Fernando autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona, a zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: „Epoka lodowcowa” i „Rio”. Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia. W polskiej wersji językowej Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.
 
Każdego dnia: 16 – 18 i 20 – 22 marca godz. 18 (2D, napisy)
USA 2018, reżyseria: Michael Sucsy, romans, czas trwania: 95 minut.
Love story oparte na bestsellerowej powieści Davida Levithana, jednego z najpopularniejszych twórców literatury młodzieżowej. Za ekranizację odpowiada reżyser „I że cię nie opuszczę”.
16-letnia Rhiannon pragnie prawdziwej miłości, ale jej związek wystawiany jest na ciągłe próby. Wszystko zmienia się, gdy poznaje chłopaka, który dzieli się z nią niezwykłą tajemnicą. Nastolatek każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Nie ma wpływu na to, kim będzie nazajutrz, więc stara się nie pozostawiać po sobie śladu w życiorysach innych osób. Jego zasady przestają mieć jednak znaczenie, gdy poznaje Rhiannon. Młodych kochanków łączy niezwykle silne uczucie i przekonanie, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Mimo to, pod wpływem pewnych wydarzeń, zaczynają wątpić, czy wspólna przyszłość jest możliwa. Ich miłość jest bezgraniczna, lecz czy odważą się podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem?
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom