Najnowsza komedia Machulskiego

Kultura

Najnowsza komedia Machulskiego

06.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
7 lipca odbędzie się premiera najnowszej komedii Juliusza Machulskiego „Volta”. Od tego dnia film można oglądać również w Wyszkowie. Najmłodszych WOK „Hutnik” zaprasza na film „Nazywam się Cukinia”.
 
Nazywam się Cukinia: 7, 10 – 13 lipca godz.12 i 16.45 (2D, dubbing), 8 i 9 lipca godz. 16.45
Francja, Szwajcaria, reżyseria: Claude Barras, animacja, czas trwania: 66 minut.
Po niespodziewanej śmierci swojej mamy dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią zaprzyjaźnia się z sympatycznym policjantem Rajmundem i trafia do domu dziecka, w którym mieszkają inne dzieci w jego wieku. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, nie zawsze dogaduje się ze wszystkimi. Stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i kiedy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł liczyć na ich wsparcie.
Nominowana do Oscara i Złotego Globu animacja dla dzieci. Film zdobywa nagrody zarówno na festiwalach filmów dla dzieci jak i dla dorosłych. Nie jest to produkcja stricte rozrywkowa, lecz niosąca przesłanie oraz posiadająca wysokie walory edukacyjne.
 
Volta: 7 – 20 lipca godz. 18 i 20
Polska 2017, scenariusz i reżyseria: Juliusz Machulski, komedia kryminalna, obsada: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Katarzyna Herman, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, czas trwania:
Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star