Nabór do Farsy

Kultura

Nabór do Farsy

20.09.2018
autor: Renata Zmaczyńska-Zadrożna
We wtorek 18 września odbył się nabór do Młodzieżowego Teatru Profilaktyki FARSA w Wyszkowie.
 
Wszystkich nas było 40 osób. Spośród nich 19 nastolatków zadeklarowało chęć uczestnictwa w twórczych działaniach Farsy (wśród nich trzy osoby 10-letnie,  13-latków było czworo, 14- i 15-latków po pięć i dwie 16-latki). Wśród pozostałej dwudziestki były nasze dinozaury,  czyli Farsiaki – studenci prosto z Politechniki Wrocławskiej – nadal z nami sympatyzujący, i my – stali bywalcy Teatru Farsa.
Najwięcej młodzieży przybyło z SP nr 1 i SP nr 5. Z każdej z pozostałych szkół Gminy Wyszków również dotarli do nas teatralni fani. Miłą niespodzianką było gościć uczniów z Obrytego, Zabrodzia, Udrzyna! 
Atmosfera była wspaniała! Wszystko koordynował i prowadził lider Farsy Dawid Powierza –  uczeń ZS nr 3 w Wyszkowie, a pomagali mu wierni członkowie Farsy: Basia Rutka i Julia Godlewska (uczennice SP nr 3 w Rybienku Leśnym), Ola Sieńkowska, Kamila Szarmach, Julia Gronkiewicz (SP nr 4); Zuzanna Deluga (SP nr 1), Wiktoria Kukwa (SP nr 2). Opiekę artystyczną sprawowała Renata Zmaczyńska-Zadrożna.
 Działo się wiele! Byliśmy kurczakami przerażonymi zbliżającą się bombą atomową. Odwiedziliśmy carską Rosję, dworzec kolejowy w wielkim mieście, lecieliśmy rakietą z mieszkańcami obcej planety. Przeżycia były nietuzinkowe! Fascynująco było zamawiać przed matematyką kebab z wegetariańskim mięsem i znaleźć się na Malediwach, w kraju Azji Południowej. A to wszystko za sprawą niezawodnej naszej i wyjątkowej wyobraźni!
Pozdrawiamy wszystkie artystyczne dusze i zapraszamy do współpracy!
 
Spotykamy się we wtorki i czwartki w godz. 16 - 18 w WOK HUTNIK w Wyszkowie :)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.41% (207 głosów)
30.40% (294 głosów)
7.24% (70 głosów)
8.17% (79 głosów)
32.78% (317 głosów)
manhattan
manhattan