Nabór do Farsy

Kultura

Nabór do Farsy

20.09.2018
autor: Renata Zmaczyńska-Zadrożna
We wtorek 18 września odbył się nabór do Młodzieżowego Teatru Profilaktyki FARSA w Wyszkowie.
 
Wszystkich nas było 40 osób. Spośród nich 19 nastolatków zadeklarowało chęć uczestnictwa w twórczych działaniach Farsy (wśród nich trzy osoby 10-letnie,  13-latków było czworo, 14- i 15-latków po pięć i dwie 16-latki). Wśród pozostałej dwudziestki były nasze dinozaury,  czyli Farsiaki – studenci prosto z Politechniki Wrocławskiej – nadal z nami sympatyzujący, i my – stali bywalcy Teatru Farsa.
Najwięcej młodzieży przybyło z SP nr 1 i SP nr 5. Z każdej z pozostałych szkół Gminy Wyszków również dotarli do nas teatralni fani. Miłą niespodzianką było gościć uczniów z Obrytego, Zabrodzia, Udrzyna! 
Atmosfera była wspaniała! Wszystko koordynował i prowadził lider Farsy Dawid Powierza –  uczeń ZS nr 3 w Wyszkowie, a pomagali mu wierni członkowie Farsy: Basia Rutka i Julia Godlewska (uczennice SP nr 3 w Rybienku Leśnym), Ola Sieńkowska, Kamila Szarmach, Julia Gronkiewicz (SP nr 4); Zuzanna Deluga (SP nr 1), Wiktoria Kukwa (SP nr 2). Opiekę artystyczną sprawowała Renata Zmaczyńska-Zadrożna.
 Działo się wiele! Byliśmy kurczakami przerażonymi zbliżającą się bombą atomową. Odwiedziliśmy carską Rosję, dworzec kolejowy w wielkim mieście, lecieliśmy rakietą z mieszkańcami obcej planety. Przeżycia były nietuzinkowe! Fascynująco było zamawiać przed matematyką kebab z wegetariańskim mięsem i znaleźć się na Malediwach, w kraju Azji Południowej. A to wszystko za sprawą niezawodnej naszej i wyjątkowej wyobraźni!
Pozdrawiamy wszystkie artystyczne dusze i zapraszamy do współpracy!
 
Spotykamy się we wtorki i czwartki w godz. 16 - 18 w WOK HUTNIK w Wyszkowie :)
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku