Majówka z Unią. Do wygrania smartfon!

Kultura

Majówka z Unią. Do wygrania smartfon!

24.04.2018
autor: Red.

Już w poniedziałek dodatek do Nowego Wyszkowiaka, z którego dowiesz się, skąd Unia Europejska ma pieniądze. Gra planszowa dla rodziny i przyjaciół, kolorowanka dla dzieci oraz młodzi bez granic mówią, co myślą. Konkurs fotograficzny i smartfony do wygrania.
Będzie także o Polkach bez kompleksów i jak grilować po europejsku. I całkiem na poważnie - na co konkretnie wydajemy unijne środki.

16 kolorowych stron na każdą majową pogodę.
  

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To jest coś za coś (foto)

To jest coś za coś (foto)

To rzadki, ale i cieszący oko widok, gdy wszystkie miejsca na widowni są zajęte, choć spektakl nie jest z gatunku tych komercyjnych. Tak właśnie było 11 marca w WOK Hutnik. Na wyszkowskiej scenie spektakl „ADHD i inne cudowne zjawiska. Wykład nieprzewidywalny” przedstawiła Joanna Szczepkowska wraz z Hanną Konarowską, swoją córką.
zobacz więcej
Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Zaprzecza temu autor książki „Stolica Opryszków” Adam Rosłoniec. Zupełnie innego zdania są czytelnicy, którzy zgodnie twierdzą, że to książka o Wyszkowie, bardzo atrakcyjna dla wyszkowian, bo mogą bawić się w odszyfrowywanie, kto kim jest, którędy szedł. O najnowszej powieści wyszkowianina rozmawiano na spotkaniu 12 września, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Pan Hilary w Restauracji Centralna. Ogromny wpływ na klimat tego kameralnego wieczoru i odbiór lektury miała relaksująca muzyka. Na ksylofonie własne „Wariacje na temat rzeki Bug” grała Halina Cendrowska. 
zobacz więcej
Bardowie Wolności i Solidarności

Bardowie Wolności i Solidarności

I Liceum Ogólnokształcące już po raz 11. zaprasza do udziału w Przeglądzie Piosenki Opozycyjnej „Bardowie Wolności i Solidarności”.
zobacz więcej
Przed Świętem Niepodległości

Przed Świętem Niepodległości

Przed Świętem Niepodległości, 7 listopada, biblioteka zaprasza na dwa wykłady poświęcone mało znanym wydarzeniom z życia dwóch dowódców, którzy w historii Polski odegrali ważne role: Józefa Piłsudskiego i Edwarda Rydza-Śmigłego. Wykłady wygłosi Dariusz Marek Srzednicki, historyk, reżyser przedstawień teatralnych i filmów historycznych.
zobacz więcej
Zitcom