Kultura

1 / 6

Lao Che (nie tylko) dzieciom

22.11.2016
autor: mjk
Zdobywcy Fryderyka 2016 w kategorii rockowy album roku - zespół Lao Che, zagrał w niedzielę koncert w wyszkowskim WOK "Hutnik". Publiczność wychodziła zachwycona.
Na scenie wyszkowskiego domu kultury muzycy przedstawili nie tylko utwory nie tylko z nagrodzonego albumu "Dzieciom", ale także z wcześniejszych płyt, m.in. "Prąd stały / /prąd zmienny" czy "Gospel". Nie zabrakło także pięknego covera grupy Portishead "Roads".
Jak stwiedził ze sceny lider zespołu Hubert "Spięty" Dobaczewski: "Graliśmy wczoraj w Mławie, ale nie było tak fajnie jak tu".
I rzeczywiście, publiczność świetnie reagowała na kolejne utwory, a grany na bis utwór "Wojenka" odśpiewała razem z zespołem.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Po prostu Alicja…(foto)

Po prostu Alicja…(foto)

Wielkie wzruszenia, emocje, miłość, tęsknota, nostalgia, radość, a wszystko pięknie wyśpiewane – tak wyglądał sobotni wieczór 22 października w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Na scenie wystąpiła Alicja Mieszało, towarzyszyli jej artyści z zaprzyjaźnionego Domu Kultury w Zaciszu.
zobacz więcej
W lutym wystąpi kabaret „Smile”

W lutym wystąpi kabaret „Smile”

Z najnowszym programem „To ci tłumaczę” kabaret „Smile” wystąpi w WOK „Hutnik” w sobotę 11 lutego o godz. 20. Cena biletu – 60 zł.
zobacz więcej
Sylaba o czasie (foto)

Sylaba o czasie (foto)

Czas płynie nieubłaganie, ale czasami można go na krótką chwilę zatrzymać, spojrzeć wstecz, by zobaczyć, jak przeszłość splata się z teraźniejszością i wpływa na przyszłość. W nostalgiczną podróż w czasie, na opowieść o czasie i do wspólnego biegu w przyszłość Rewia Dziecięca "Sylaba" zaprosiła z okazji swojego jubileuszu. Uroczysta prapremiera miała miejsce w sobotę 30 marca.
zobacz więcej
O wartościowej literaturze dla dzieci i młodzieży (foto)

O wartościowej literaturze dla dzieci i młodzieży (foto)

Uczniowie klas IV, V i VI ze Szkoły Podstawowej nr1 w Wyszkowie spotkali się z autorką bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży Justyną Bednarek. Pisarka podbiła serca czytelników „Niesamowitymi przygodami dziesięciu skarpetek”, powieścią nominowaną do tytułu Najpiękniejszej Książki Roku 2016, wyróżnioną Nagrodą Literacką m.st. Warszawy oraz nagrodą w konkursie „Przecinek i kropka”. W planach jest realizacja animowanego serialu na podstawie tej książki.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku