Kto zostanie Supertalentem? (foto)

Kultura

Kto zostanie Supertalentem? (foto)

04.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Wiemy, kto będzie ubiegał się o tytuł Supertalentu Wyszkowa. Eliminacje, w których wzięło udział ponad 60 wykonawców, odbyły się w sobotę 3 lutego.
Na eliminacje zgłosiły się cztery chóry i zespoły wokalne, czworo recytatorów, czworo tancerzy, sześcioro muzyków. W kategorii inne formy zgłosiły się cztery osoby. Pozostali to wokaliści – soliści i duety.
O tym, kto wystąpi podczas finałowego koncertu, 11 lutego, zdecydowało jury w składzie: Adam Szczerba - radny miejski i muzyk, Piotr Semczuk – Studio Realizacji Myśli Twórczych w Warszawie, Mariusz Kowalski – dyrektor WOK „Hutnik” oraz Irena Filipowicz – instruktor artystyczny w WOK „Hutnik”.
Finaliści konkursu
Taniec: Julia Iwańska, Amelia Kamińska, Gabriela Chełchowska, Adrianna Denis
Recytacja: Joanna Łachacka, Maria Kaniewska, Oliwier Ciskowski
Inne: grupa „Brodway Dance”, Oliwia Trzciałkowska, Teatr ekspresji
Chóry i zespoły wokalne: Chór p.w. św. Barbary w Porębie, klub wokalny „Senioritki”, uczniowie klasy III SP w Leszczydole Nowinach, grupa wokalna „Con amore”
Gra na instrumencie: Amelia Kamińska, Julia Marciniak, Kamil Hartman i Michał Murza, Aleksandra Kwiatkowska
Śpiew:
do lat 18: Maja Szyba, Zuzanna Ginko, Kajetan Karłowicz, Bartłomiej Jachacy, Wiktoria Kukwa, Kamila Dzierbun, Ewa Antoniak, Olga Getka
od lat 18: Ernest Bereski, Anna Chędoszko-Papis, Izabela Abramczyk, Małgorzata Wrzaszczak, Weronika Getka, duet „Con amore”, Patrycja Waszczak
Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę 11 lutego w WOK „Hutnik” o godz. 17. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie ośrodka.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wyjątkowa sesja terapeutyczna na deskach „Hutnika” (foto)

Wyjątkowa sesja terapeutyczna na deskach „Hutnika” (foto)

Na bardzo interesującą sztukę w sobotę 10 grudnia zaprosili wyszkowian Teatr Mazowiecki i WOK „Hutnik”. W spektaklu o tym, jak szukający sensu swojego istnienia Bóg przychodzi do niewierzącej psycholog mogliśmy zobaczyć Dorotę Landowską i Andrzeja Mastalerza.
zobacz więcej
Wpadła w fotografię (foto)

Wpadła w fotografię (foto)

Wernisaż wystawy fotografii „Zatrzymane chwile”, pierwszej w dorobku artystycznym wyszkowianki Anny Mierzejewskiej- Miziołek odbył się w WOK Hutnik w piątkowy wieczór 24 lutego. – Cieszę się, że „Zatrzymane chwile” trafiły do naszego ośrodka, potwierdzając tezę, że tylko w fotografii czas pozwala się zatrzymać – zauważył dyrektor WOK Mariusz Kowalski.
zobacz więcej
W zespole „Wyszkowiacy” śpiewacy fajni są (foto)

W zespole „Wyszkowiacy” śpiewacy fajni są (foto)

Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy”, działający przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Puszczy Białej i Kamienieckiej, świętuje 25-lecie istnienia. Jubileuszowa uroczystość, pod honorowym patronatem Burmistrza Wyszkowa, odbyła się w sobotę 21 października w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

„Sztuka z nieograniczoną odpowiedzialnością” – pod takim hasłem odbędzie się 5. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Z okazji jubileuszowej edycji festiwalu na scenie zjawi się Adam Kucharek, który grał także podczas otwarcia Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. W programie zobaczymy m.in. Teatr Improwizacji 1000 DEN i bezkompromisowo zabawnego stand-upera Tomka Biskupa. Od 15 do 17 września wystąpią też Teatr Farsa, Wyszkowski Teatr Tańca, zespół NukeFall i Rewia „Sylaba”.
zobacz więcej
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
ITAMED