Konkurs dla dzieci rolników

Kultura

Konkurs dla dzieci rolników

03.08.2020
autor: KRUS Wyszków
Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie zaprasza dzieci rolników do wzięcia udziału w konkursie na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.
 
Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku 11-14 lat. Polega na ułożeniu rymowanki (minimum pięć, a maksymalnie kilkanaście wersów) promującej prawidłowe nawyki i zachowania związane z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Celem jest również popularyzacja „Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat”.
Formularz zgłoszeniowy wraz z samodzielnie ułożoną rymowanką można przesłać na adres e-mail: rymowanka@krus.gov.pl do 31 sierpnia  do godz. 24, wpisując w temacie: Konkurs na rymowankę – imię i nazwisko dziecka.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podleganie ubezpieczeniu społecznemu rolników przynajmniej jednego z rodziców lub opiekunów prawnych dziecka. Dla 20 autorów najciekawszych rymowanek przewidziane są nagrody rzeczowe o wartości ok. 300 zł. 
Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Konkursu zamieszczonym na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość