Kolejne sukcesy tancerzy i wokalistów (foto)

Kultura

Kolejne sukcesy tancerzy i wokalistów (foto)

06.07.2017
autor: Rewia Dziecięca Sylaba
Rewia Dziecięca „Sylaba” oraz wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek wystąpili podczas 16. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana” w Rimini we Włoszech.
Międzynarodowy Festiwal „Magia Italiana” to od 16 lat impreza organizowana przez Center Art Karnolsky w Rimini we Włoszech. Biorą w niej udział uzdolnione artystycznie dzieci z całej Europy. W tym roku na festiwal przyjechali młodzi artyści z Bułgarii, Szwajcarii, Polski, Kazachstanu, Włoch i Armenii. Rewia Dziecięca „Sylaba” oraz wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek reprezentowali na festiwalu Polskę i powiat wyszkowski.
Konkursowa rywalizacja rozpoczęła się dwoma koncertami w jednym z największych w Europie parków rozrywki „Mirabilandia”. Kolejne etapy rywalizacji przebiegły w Teatrze Novelli w Rimini.
Rewia Dziecięca „Sylaba” wróciła z następującymi nagrodami:
  • II miejsce – solistka Gabriela Chełchowska
  • I miejsce – duet Aleksandra Perzyna i Weronika Chodkowska
  • dla obydwu grup Rewii Dziecięcej „Sylaba”, które zaprezentowały się w konkursie nagroda Grand Prix
Wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek przywieźli następujące trofea:
  • Ernest Bereski – III miejsce
  • Weronika Podpora – III miejsce
  • Izabela Abramczyk – III miejsce
  • Małgorzata Wrzaszczak – III miejsce
  • Julia Antoniak – II miejsce
  • Grupa Wokalna „I.” – I miejsce
Do konkursu „Magia Italiana” wszystkich wokalistów przygotowała Irena Zdunek, natomiast wszystkich tancerzy - Katarzyna Błaszczak.
Gratulujemy!
Jednocześnie informujemy, iż Rewia Dziecięca „Sylaba” oraz Studio Piosenki Ireny Zdunek ogłaszają nabór na rok szkolny 2017/2018. Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich tanecznych i wokalnych predyspozycji zapraszamy na zapisy do kasy Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Przesłuchania już we wrześniu!
 
Majster plus 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bogdan Paprocki in memoriam

Bogdan Paprocki in memoriam

Pół setki wyszkowian pojechało w niedzielę 22 września do Filharmonii Narodowej w Warszawie na Wielką Galę Operową Bogdan Paprocki in memoriam. Wyjazd na koncert w przededniu setnej rocznicy urodzin wybitego śpiewaka Bogdana Paprockiego zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczne w Wyszkowie.
zobacz więcej
Grupa wokalna I wraca ze Złotym Tulipanem

Grupa wokalna I wraca ze Złotym Tulipanem

W kwietniu i maju w Domu Kultury „Kolorowa” w Ursusie odbywała się już XV edycja konkurs piosenkarskiego „Tulipanada”. W kilkuetapowych eliminacjach przesłuchano ponad 400 wokalistów z całej Polski, w czterech kategoriach wiekowych i dwóch rodzajowych, tj. soliści i zespoły wokalne. „Grupa Wokalna I” z Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, przygotowywana przez trenerkę wokalną Irenę Zdunek, z sukcesem przechodziła do kolejnych etapów rywalizacji. Zwieńczeniem konkursu była uroczysta gala, która odbyła się 24 maja w Domu Kultury „Kolorowa”.
zobacz więcej
Kino w plenerze (foto)

Kino w plenerze (foto)

Silny wiatr pokrzyżował plany organizatorów piątkowego, 17 czerwca, letniego kina plenerowego. Do obejrzenia wszystkich zaplanowanych na weekend filmów, a więc także tych piątkowych, gmina Wyszków zaprosiła więc w niedzielę. Wyświetlono m.in. polskie komedie i bajki.
zobacz więcej
Rozśpiewana Niepodległa

Rozśpiewana Niepodległa

– to tytuł tegorocznego, piętnastego już, Festiwalu Operowo – Operetkowego na Mazowszu. Odbędzie się w piątek 24 sierpnia godz. 19 w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom