Kultura

1 / 3

Kolejne sukcesy Studia Piosenki (foto)

10.11.2016
autor: Studio Piosenki
Jesień, mimo iż ponura, dla wokalistów ze Studia Piosenki Ireny Zdunek rozpoczęła się sukcesami. A to dopiero początek sezonu!
Zaczęło się 28 października od udziału w V. Festiwalu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Debiut” w Siedlcach. Dwa III miejsca przywieźli do Wyszkowa Damian Ordak i Ernest Bereski.
Już dwa dni później kolejna grupa reprezentantów pojechała wraz ze swoją mentorką Ireną Zdunek do Soczewki, walczyć o kwalifikacje do finału XVII Ogólnopolskiego Festiwalu „Tęczowe Piosenki Jana wojaka”. I tu udało się, do finału w Krakowie zakwalifikowano Damiana Ordaka, Karolinę Pujer i grupę wokalną „I.”.
Natomiast 6 listopada, po dwudniowej rywalizacji w Węgrowie podczas XI Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni” I nagrodę odebrała najstarsza słuchaczka Studia Piosenki Ireny Zdunek - p. Danuta Bączek. Gratulujemy!
Przed wokalistami tej jesieni jeszcze dwa wokalne starcia, więc życzymy powodzenia!
A gdzie i kiedy usłyszeć wokalistów z Wyszkowa? Już 3 grudnia koncert „Faceci do wzięcia”. Zapraszamy!
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

„Sztuka z nieograniczoną odpowiedzialnością” – pod takim hasłem odbędzie się 5. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Z okazji jubileuszowej edycji festiwalu na scenie zjawi się Adam Kucharek, który grał także podczas otwarcia Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. W programie zobaczymy m.in. Teatr Improwizacji 1000 DEN i bezkompromisowo zabawnego stand-upera Tomka Biskupa. Od 15 do 17 września wystąpią też Teatr Farsa, Wyszkowski Teatr Tańca, zespół NukeFall i Rewia „Sylaba”.
zobacz więcej
Witajcie w naszej bajce (foto)

Witajcie w naszej bajce (foto)

Mówi się, że musical to sztuka dla najlepszych, a na pewno przedsięwzięcie niezwykle trudne. Nie można więc nie docenić gimnazjalistów z klasy IIIb Zespołu Szkół na os. Polonez, których muzyczną adaptację „Akademii Pana Kleksa” ogląda się po prostu z ogromną przyjemnością.
zobacz więcej
Wesoły wieczór z „Koniem Polskim” (foto)

Wesoły wieczór z „Koniem Polskim” (foto)

W sobotę 17 marca na scenie WOK „Hutnik” wystąpił kabaret satyryczno-polityczny „Koń Polski” w składzie: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański i Maria Borzyszkowska. Podczas półtoragodzinnego występu na widowni co chwila wybuchały salwy śmiechu.
zobacz więcej
Spotkanie z przygodą

Spotkanie z przygodą

4 listopada w wyszkowskim kinie rozpocznie się przegląd filmów dla dzieci i młodzieży „Spotkanie z przygodą”. Do 10 listopada wyświetlonych zostanie sześć dubbingowanych tytułów, które nigdy wcześniej nie były w dystrybucji kinowej w Polsce.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan