Kino: Balerina i Ciemniejsza stronę Greya

Kultura

Kino: Balerina i Ciemniejsza stronę Greya

17.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od piątku 17 lutego wyszkowskie kino zaprasza na piękny film animowany „Balerina”. Wieczorami wciąż można oglądać „Ciemniejszą stronę Greya”.
 
Balerina: 17, 20 – 23 lutego godz. 12.00 (2D, dubbing) i 14.00 (3D, dubbing), 18 i 19 lutego godz. 14.00 (2D, dubbing)
Francja, Kanada 2016, reżyseria: Eric Summer, Éric Warin, animacja, czas trwania: 90 minut.
11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.
 
Ciemniejsza strona Greya: 17 – 23 lutego godz. 16.00, 18.15, 20.30, 24 lutego – 2 marca godz. 20.00
USA 2017, reżyseria: James Foley, melodramat, czas trwania: 123 minuty
Druga część ekranizacji światowego bestsellera – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący - poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…
 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star