Kino: Balerina i Ciemniejsza stronę Greya

Kultura

Kino: Balerina i Ciemniejsza stronę Greya

17.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od piątku 17 lutego wyszkowskie kino zaprasza na piękny film animowany „Balerina”. Wieczorami wciąż można oglądać „Ciemniejszą stronę Greya”.
 
Balerina: 17, 20 – 23 lutego godz. 12.00 (2D, dubbing) i 14.00 (3D, dubbing), 18 i 19 lutego godz. 14.00 (2D, dubbing)
Francja, Kanada 2016, reżyseria: Eric Summer, Éric Warin, animacja, czas trwania: 90 minut.
11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.
 
Ciemniejsza strona Greya: 17 – 23 lutego godz. 16.00, 18.15, 20.30, 24 lutego – 2 marca godz. 20.00
USA 2017, reżyseria: James Foley, melodramat, czas trwania: 123 minuty
Druga część ekranizacji światowego bestsellera – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący - poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane