Jak ukraść psa

Kultura

Jak ukraść psa

14.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W cyklu „Kino z górnej półki” WOK Hutnik zaprasza na wesoły film familijny „Jak ukraść psa”: 16 października, godz. 19 (Korea Południowa, 2014 r., reżyseria: Sung-ho Kim, czas trwania: 109 minut).
Dom przepadł, rodzinna pizzeria upadła, a tata zniknął – życie 10-letniej Ji-so wcale nie jest usłane różami. Na dodatek musi mieszkać z mamą i młodszym bratem Ji-sukiem w niewielkiej furgonetce, ale sza! To tajemnica. Wie tylko Chae-rang, przyjaciółka Ji-so ze szkoły. Urodziny Ji-so już za miesiąc – w planach jest huczna impreza dla całej klasy u niej w domu. Nie ma innego wyjścia – musi kupić dom i to jak najszybciej. Podobno wystarczy 500 dolarów. Tylko skąd je wziąć? Najprościej byłoby chyba oddać psa bogatemu właścicielowi i dostać za to nagrodę. Trzeba go najpierw uprowadzić, ale nie ma problemu – tak się składa, że dziewczyny mają już upatrzone właściwe zwierzę. Wally należy do starszej i bardzo bogatej kobiety, właścicielki restauracji, w której pracuje mama Ji-so. No to do dzieła!
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
„Salonik z kulturą”: premiera albumu Antoniego Murackiego

„Salonik z kulturą”: premiera albumu Antoniego Murackiego

W cyklu „Salonik z kulturą” WOK Hutnik zaprasza na premierę albumu Antoniego Murackiego „Pod czerwonym księżycem”: 23 stycznia, godz. 19. Bilety w cenie 15 zł.
zobacz więcej
Polska - nasza Ojczyzna (foto)

Polska - nasza Ojczyzna (foto)

- na Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod tym hasłem 9 listopada zaprosiło Przedszkole nr 2.
zobacz więcej
Koncertowali dla Kubusia (foto)

Koncertowali dla Kubusia (foto)

Wiele wysiłku przedszkolaki, rodzice i wychowawczynie z Przedszkola nr 9 włożyły w przygotowanie widowiska z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Program postanowili wykorzystać w szczytnym celu i zaprosili dzieci i młodzież z wyszkowskich przedszkoli i szkół na serię koncertów charytatywnych, z których dochód zostanie przekazany rodzinie zmagającego się z białaczką Kubusia.
zobacz więcej
ZPiT „Wyszków” wypoczywał i szlifował formę

ZPiT „Wyszków” wypoczywał i szlifował formę

ZPiT „Wyszków”, działający przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach spędza czas niezwykle pracowicie. Nie tylko występuje, ale też uczestniczy w różnych warsztatach. Kilkudziesięciu członków zespołu pod opieką choreografa Bartosza Wójcika i nauczycieli: Iwony Ochmańskiej i Elżbiety Szymańskiej wyjechało do Ośrodka Rehabilitacyjno – Sportowego w  Sypniewie. Tam młodzi artyści szlifowali swoje umiejętności taneczno – wokalne, a w wolnym czasie wypoczywali. Wyjazd zorganizował opiekun zespołu Bartosz Wójcik i dyrektor szkoły Krzysztof Ochmański.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan