Grali z myślą o zwierzętach (foto)

Kultura

Grali z myślą o zwierzętach (foto)

19.09.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Kilkadziesiąt kilogramów karmy i mnóstwo akcesoriów dla czworonogów udało się zebrać podczas sobotniego, 14 września, koncertu TO(Z) PSIEJ BUDY FEST. Na pl. Miejskim nie zabrakło przyjaciół zwierząt oraz miłośników muzyki rockowej. Nic dziwnego, że wyszkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z akcji jest bardzo zadowolone.
 
Z myślą o potrzebujących czworonogach zagrały zespołu: Henoh, Good Attitude, Endless Holiday, Nuke Fall i Licho. Przez cały czas zapasy karmy dla zwierząt przy stoisku TOZ wprost rosły w oczach.
W sumie zebrano 290 kg karmy suchej i 60 kg karmy mokrej dla psów, 16 kg karmy suchej i 15 kg karmy mokrej dla kotów. Była też leżanka, kocyki, miseczki, szarpaczki i smaczki. Zespół Good Attitude podarował voucher wartości 200 zł. Sklep zoologiczny Saba zorganizował zbiórkę wśród swoich klientów. Zakupiono specjalne pakiety startowe dla szczeniaków o wartości 200 zł. Od firmy Brit były natomiast smycze i obroże, od Saby - karma sucha dla kotów, leżanka i szeleczki.
Wolontariusze TOZ serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom, zespołom i publiczności, organizacji Kolektyw Alternator, Gminie Wyszków i WOK Hutnik.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość