Fotogeniczne Mole Książkowe (foto)

Kultura

Fotogeniczne Mole Książkowe (foto)

07.06.2018
autor: Pracownicy działu dla dzieci i młodzieży M-GBP w Wyszkowie
Tegoroczna VIII Parada Moli Książkowych, organizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie, zgromadziła ponad 1000 uczestników – przedszkolaków i uczniów ze szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego. Jednym z elementów wydarzenia był konkurs pt. „Fotogeniczne Mole Książkowe”.
Jego celem było rozpowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz uświadomienie im, że czytanie jest przyjemną formą spędzania czasu, a książka może nam towarzyszyć w każdym miejscu. Do konkursu zgłoszono 11 fotografii, z których komisja wyłoniła zwycięzcę – uczniów Polsko-Angielskiej Szkoły „Akademia Ucznia”. Nad wykonaniem fotografii czuwały panie Magdalena Marsicka, Olga Zawistowska i Paulina Szczepanik. 6 czerwca pracownicy działu dla dzieci i młodzieży odwiedzili laureatów i wręczyli im nagrody książkowe.
Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na stronie internetowej i funpage’u Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Zapraszamy również do obejrzenia wystawy prac w budynku biblioteki.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość