Do wygrania podwójne zaproszenie na sobotni koncert zespołu „Que Passa”

Kultura

Do wygrania podwójne zaproszenie na sobotni koncert zespołu „Que Passa”

11.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Przypominamy, że już w sobotę 14 kwietnia w Wyszkowie wystąpi zespół „Que Passa”, którego muzyka jest zakorzeniona w tradycji flamenco. Warto się wybrać, bo okazji do posłuchania tego typu muzyki w Wyszkowie nie ma. W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.
Zasady są bardzo proste. Wystarczy polubić post na naszym facebookowym profilu (www.facebook.com/nowywyszkowiak/) i w komentarzu wpisać osobę, z którą chcesz wybrać się na wieczór flamenco. Wygra osoba, która pod swoim komentarzem zbierze największą liczbę lajków. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek 13 kwietnia.
Koncert odbędzie się w Restauracji Centralna. Bilety w cenie 45 zł rezerwować można telefonicznie, smsowo pod numerem 531-931-200 lub mejlowo: panhilary@op.pl. Zaprasza Akademia Umiejętności „Pan Hilary”.
Que Passa to mieszanka muzyczna zakorzeniona w tradycji flamenco, world music, jazz, latin. Perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy, a malowane przez muzykę obrazy pozostawiają po sobie niezatarte wrażenia.
Na repertuar zespołu składają się głównie autorskie kompozycje lidera grupy Jarosława Dzienia, jak też utwory mistrzów (Chick Corea, John McLaughlin, Al di Meola) utrzymane w konwencji flamenco nuevo z elementami jazzowej improwizacji. Muzyka zespołu jest połączeniem najlepszych tradycji flamenco, gorących latynoskich rytmów, a wszystko to oparte na niebywałej wirtuozerii i wrażliwości muzyków tworzących grupę.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom