Alicja Mieszało i goście

Kultura

Alicja Mieszało i goście

31.08.2016
autor: Redakcja
Na recital wyszkowianki Alicji Mieszało Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza 22 października o godz. 18.
Alicja Mieszało i jej goście zaśpiewają podczas koncertu pod tytułem „Miłość ci wszystko wybaczy”. Akompaniować im będzie Olga Romaszko-Niewiadomska.
 
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Dwie godziny z muzyką Moniuszki (foto)

Dwie godziny z muzyką Moniuszki (foto)

Wielbiciele muzyki Stanisława Moniuszki (Sejm ustanowił ten rok Rokiem Stanisława Moniuszki) i talentu wokalnego Bogusława Morki szczelnie wypełnili 2 maja salę widowiskową WOK „Hutnik”. Oprócz „naszego” tenora arie i pieśni Moniuszki pięknie zaśpiewali Agnieszka Kozłowska – sopran i Artur Janda Bas - baryton. Dwugodzinny koncert minął błyskawicznie.
zobacz więcej
Muzyczne sceny (foto)

Muzyczne sceny (foto)

W dniach 23-25 września odbyła się czwarta Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Można było posłuchać pięknej muzyki, zamyślić się i uśmiechnąć podczas spektakli, a nawet je współtworzyć. Szkoda, że znowu niewielu mieszkańców wykazało zainteresowanie.
zobacz więcej
Cenne norwidiana w Chrzęsnem (foto)

Cenne norwidiana w Chrzęsnem (foto)

Wystawa „Czas na Norwida” otwarta została w sobotę 11 czerwca w pałacu w Chrzęsnem (pow. wołomiński). Znalazły się na niej cenne norwidiana, m.in. obrazy, rysunki, grafiki, pierwodruki, medale autorstwa Cypriana Norwida z kolekcji Fundacji Museion Norwid, przeznaczone do przyszłego muzeum Norwida. Jest szansa, by jego siedzibą stał się dworek w Dębinkach, w którym poeta, urodzony w Laskowie-Głuchach, spędził w młodości wiele miesięcy. Wiersze naszego późnego romantyka recytowała aktorka Teresa Budzisz-Krzyżanowska.
zobacz więcej
Kino w plenerze (foto)

Kino w plenerze (foto)

Silny wiatr pokrzyżował plany organizatorów piątkowego, 17 czerwca, letniego kina plenerowego. Do obejrzenia wszystkich zaplanowanych na weekend filmów, a więc także tych piątkowych, gmina Wyszków zaprosiła więc w niedzielę. Wyświetlono m.in. polskie komedie i bajki.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku