A swoje Babcie bardzo kochają… (foto)

Kultura

A swoje Babcie bardzo kochają… (foto)

22.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Wspaniały występ Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta, dały dzieci z Przedszkola nr 2.
Na przedstawienie, 18 stycznia, wraz z przedszkolem zaprosili burmistrz, OPS i WOK Hutnik, za co podziękowała kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” Dorota Wojtkowska.
Przedszkolaki zaprezentowały się w kilku odsłonach, m.in. układzie tanecznym do muzyki Czterech Pór Roku Vivaldiego (oczywiście części Zima), w walcu, utworach świątecznych, ale też wierszach i piosenkach o miłości do babć i dziadków: „Bo naszym Babciom, z całego serca, zdrowia dziś życzą wszystkie wnuczęta. Kwiaty przynoszą, całuski dają, a swoje Babcie bardzo kochają.”
- Dziękujemy wszystkim gościom za przyjęcie zaproszenia i docenienie naszych artystów – za oklaski dziękowała dyr. Słoneczka Agnieszka Łuczyńska. Na gratulacje zasłużyły także nauczycielki Anna Janasz, Dorota Krajewska, Beata Przybysz i Lidia Przybysz.
Niespodziankę dla swoich koleżanek i kolegów przygotowali także seniorzy z DDP. W krótkim spektaklu profilaktycznym pokazali, jakie metody stosują oszuści, by okradać starsze osoby. – Trzeba mieć otwarte serce, ale nie wolno dać się nikomu wykorzystywać – przestrzegał jeden z aktorów, Edward Piasecki. Do apeli przyłączyła się Iwona Krajewska z wyszkowskiej policji.
Uroczystości towarzyszyła wystawa „Bezpieczny senior” - prac uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku